Tutuşturucular 2017-10-02T17:19:14+00:00
Bacasız Şömineler ♦  Kandiller ve Mumluklar ♦ Reşo yakıtları  ♦ Tutuşturucular
TUTUŞTURUCULAR HAKKINDA;
Starjel, Starlikit ve Staryak markasiyla  üretimini sağladığımız. Soba, mangal ve şömine tutuşturmak için kullanılan  jel,  sıvı ve tablet ürünlerdir.  Ürünlerimiz toksin içermez.  
Ürünleri kullanırken verim alınabilmesi için dikkat edilmesi gereken önemli bir husus ürünleri tutuşturacağınız odun veya kömürün üstüne degil altina sıkılmasi veya konulmasıdır. Böylece maksimum verim sağlanmış olur.
Bu ürün grubunu ve yine imalatını firmamızın yaptığı diğer ürünlerin tedariğini Carrefour, Bauhaus, Koçtaş, Tansaş, Migros, Metro, Banio, Metro Market, Uyum gibi Türkiye’de ki zincir marketlere uzun yıllardır direk veya toptanci müsterilerimizle firmamız sağlamaktadır.
Starjel tutuşturucu soba, mangal, şömine tutuşturmada, dağcılık, kampçılık ve piknik gibi faliyetlerde ısıtıcı olarak, otel ve restorantlarda reşo yakıtı olarak kullanılır.
Starlikit sıvı , mobilyacılıkta temizleyci ve çözücü olarak, Matbaa ve Elektronik sanayilerde hassas alet ve cihazların temizliğinde,Kuyumculukta kaynak yapımında, dondurma makinalarında, soğutucu antifriz olarak kullanılabilir
Staryak Tutuşturma amaçlı kullanılan beyaz tablet çıradır. Piyasadaki benzer ürünlerin aksine is ve koku yapmamaktadır. Pratik kullanımı ve yüksek ısısı nedeniyle askeriyede ve dağcılıkta kumanya, konserve ve yemek ısıtmada, evlerde soba yakmada, pikniklerde mangal tutuşturmada tercih edilmekte ve kullanılmaktadır.