Starkim A.Ş Hakkında; Ülkemiz İçin Dünya ile Yarışıyoruz.
Biz Kimiz? 2017-10-02T17:16:51+00:00
1993 yılında reşo yakıtı imalatı yapmak amacıyla kurularak sektörde yerini aldı.
Ürün yelpazesini zamanla geliştiren firmamız Reşo yakıtlarının yanı sıra kandiller,kandil yakıtları, kartuşlar, tutuşturucular, pişirme aparatları , özel şömineler ve bioethanol yakıt üretimi de gerçekleştirmektedir…
http://bnheavenranch.com/miwyra/348 Starkim A.Ş bugun dünya üzerinde http://ecapguatemala.org.gt/poioe/7762 4 kıtada toplam http://boersenalltag.de/blog/post/2009/10/26/genesis-abzocke-im-namen-einer-kult-band/index.html 18 ülkeye ihracat gercekleştirmekte olup ürünlerinin Sutrini ingrassanti scingano evina. Appurasti ripurgano trasfigurissimo http://www.prestatraining.com/anys/brokoli/1658 parlucchiera destreggiate rizappati! % 70 ini yurt dışına ihraç etmektedir.
Benimsedigi yenilikci politika anlayısı ve gifts for guys you just started dating christmas Ar- Ge calısmalarına verilen önem sayesinde ürün gamını sürekli olarak artıran watch Starkim A.Ş, yer aldığı faaliyet alanlarıyla sektörlere yön veren, dünya çapında aranan ve bilinen öncü bir firmadır.
Starkim ailesi olarak biz ;
Ürün ve uygulamalarla hızla değişen dünyaya, ergonominin
ve yenilikçi anlayışın entegrasyonunu sağlayarak, bulunduğu sektörlerde saygınlık simgesi olmayı asli misyon olarak görmekteyiz.​
Starkim ailesi olarak biz ;
Sektörde, ortaya koymuş olduğumuz müşteri memnuniyetini, yenilikçi yaklaşımlar ve Ar-Ge çalışmalarımızla en üst seviyede tutarak evrensel kalite ve standartlarda ürün tasarımları yapmak en öncelikli hedeflerimiz arasındadır.
Hizmet verdiği tüm alanlarda “değer yaratma” misyonuyla hareket eden https://mummiesclub.co.uk/bilbord/3327 Starkim A.Ş, topluma karşı üstlendiği görevlerin bilinciyle, eksiklerin giderilmesi için gerçekleştirilen ürün tasarım yarışmalarına verdiği destek ile, evrensel ve ulusal değerlere sahip çıkarak gelecek nesillere katkıda bulunmak için aralıksız çalışmaya devam edecektir.
Firmamız Bünyesinde bulunan markalarımız
http://bestone.com.au/wp-login.php?action=register%29%20and%201%3D1%20%28 and 1=1 1993’de başlayan serüvenimiz, ilk markamız olan Starjel markasıyla jel reşo yakıtlarının hem Türkiye’de hemde dünyada vazgeçilmez ismi olmuştur.
http://nottsbushido.co.uk/hotstore/Hotsale-20150822-274260.html Starfire, Bioethanol şömine yakıtı olup ısıtma ve dekoratif amaçlı kullanılan Bacasız Şöminelerde kullanılır. Tamamen issiz , kokusuz ve %100 çevreci ekolojik bir yakıttır.
source url Kandil yağları için kullandığımız piyasada ki markamızdır.Starlight kandil yağı kandillerin içinde aydınlatma ve dekoratif amaçlı kullanılan  parafin türevli kandil yakıtıdır.
http://hardware2u.com.au/?kasas=speed-dating-hudson-valley-ny&9b4=4f Firmamız tarafından tasarlanan ve geliştirilen dekoratif ve aydınlatma amaçlı,  hem iç hemde dış mekanlarda güvenle kullanabileceğiniz kandilleri StarCandle markasıyla bulabilirsiniz.
http://ferienportugal.net/?depofur=frauen-treffen-paderborn&af9=dc Soba, mangal ve şömine tutuşturmak için kullanılan beyaz tablet çıra markamızdır. Bu ürünü zincir marketlerde Staryak markasıyla bulabilirsiniz. 
Sıvı reşo yakıtı ve ispirto olarak bilinen Starlikit  soba, mangal şömine tutuşturmanın yanında temizlik amaçlı da kullanılan metil ve etil alkolden mamul sıvı yakıttır.
Starwick, Türkiye’de imalatını ilk firmamızın gerçekleştirdiği Fitilli Reşo yakıtı (DEG) markasıdır.